Глупи вицеви

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by RoTkViCa on Пон Мар 09, 2009 12:48 pm

хехехехех оуууу јеаааа cheers cheers cheers cheers ехехехехехех ме биват ме биват ..не да се фалам lol! хехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by zzz on Пон Мар 09, 2009 2:19 pm

си биле две крави една и викат на другава
-знајш дека имат кравјо лудило
другава
-гајле ми е јас сум кенгур
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by RoTkViCa on Пон Мар 09, 2009 11:07 pm

Влегува Евреин кај Хитлер и го прашува: Каде е бато?
-А Хитлер му одговара:Оди во WC вториот сапун лево. Shocked Shocked


Го прашал пациентот докторот: -Колку ке живеам?
-10.
-Што 10...години или месеци?
-9,8,7,6,5...... Twisted Evil


Што е полошо од 3 бебиња во контењер?
- Едно бебе во 3 контењери.
А што е уште полошо?
- 3 контењери во едно бебе. clown

Што му вели мртвата баба на Жан Митрев?
- Врати ми го срцето! I love you

-Мамо, мамо, ќе ми купиш велосипед за роденден?
-Не сине, што ќе ти е, ти имаш инвалидска количка. cyclops
Си играле две деца на улица поминала кола и си играло само едно дете. Basketball Basketball Basketball


ај доста ви се за сега....потака поќе cat
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Рокси on Пон Мар 09, 2009 11:16 pm

Си биле две директорки и се карале која да е подиректорка lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by fairy on Вто Мар 24, 2009 12:43 am

Се среќаваат James Bond и Van Damme...

Bond вели:
- Јас сум Bond...
- James Bond.

А Van Damme вели
- Јас сум Damme...
- Van Damme
- Claude Van Damme
- Jean Claude Van Damme cheers
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by METALBOY on Вто Мар 24, 2009 8:30 pm

кој е побрз или пајак? cyclops (иначе ова смешно е Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by мирАл on Вто Мар 24, 2009 9:04 pm

Телефонски разговор:
- Здраво
- Здраво
- Дали си то ти Трпе?
- Да, јас сум Трпе
- Сигурно си Трпе?
- Да, сигурно сум Трпе
- Овде Стојан, ќе сакаш да ми позајмиш 50 еври
- Ќо ке дојт Трпе ќе му кажам
Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Lastojca on Вто Мар 24, 2009 9:22 pm

мирАл напиша:Телефонски разговор:
- Здраво
- Здраво
- Дали си то ти Трпе?
- Да, јас сум Трпе
- Сигурно си Трпе?
- Да, сигурно сум Трпе
- Овде Стојан, ќе сакаш да ми позајмиш 50 еври
- Ќо ке дојт Трпе ќе му кажам
Neutral

ахахахаххахахахаха ...поглуп виц ак имат од овај ..не знам....хахаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by METALBOY on Вто Мар 24, 2009 9:27 pm

Lastojca напиша:
мирАл напиша:Телефонски разговор:
- Здраво
- Здраво
- Дали си то ти Трпе?
- Да, јас сум Трпе
- Сигурно си Трпе?
- Да, сигурно сум Трпе
- Овде Стојан, ќе сакаш да ми позајмиш 50 еври
- Ќо ке дојт Трпе ќе му кажам
Neutral

ахахахаххахахахаха ...поглуп виц ак имат од овај ..не знам....хахаха
имат. мојон Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by мирАл on Вто Мар 24, 2009 9:53 pm

Кај ја купвит Супермен својата омилена храна?
Во супермаркет Глупи вицеви - Page 4 Icon_neutral

Морав да го донесам принтеров на поправка.
Шо му е?
Ами "O" го печатит однаопаку
No
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Џајко on Сре Мар 25, 2009 1:54 pm

мирАл напиша:Кај ја купвит Супермен својата омилена храна?
Во супермаркет Глупи вицеви - Page 4 Icon_neutral

Супермен напишаl со пипс на ѕид "Бетмен е ПЕДЕР!"
И после бетмен напишал "Супермен е Кларк Кент"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by мирАл on Сре Мар 25, 2009 9:25 pm

Одет два портокали по улица и едниов му викат на другиов
- Пази кактус!!!!
- Пизда ти материна не се дери не сме балони ебаго

Одет две бисквити по улица и еднава и викат на другава
- Пази кактус!!!
- Море глуп, не сме ние во тој виц

Neutral

Си шетет две чечкалици глеет еж и и викат еднава на другава
Е заеби и ние можевме да си ојме со автобус

Оделе две подморници по пустина, и едната се разболила од морска болест
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Lastojca on Пон Мар 30, 2009 11:15 pm

Џајко напиша:
мирАл напиша:Кај ја купвит Супермен својата омилена храна?
Во супермаркет Глупи вицеви - Page 4 Icon_neutral

Супермен напишаl со пипс на ѕид "Бетмен е ПЕДЕР!"
И после бетмен напишал "Супермен е Кларк Кент"


гхахахаахаах Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by мирАл on Пет Апр 03, 2009 9:51 pm

Си одел Трпе дома и му паднало пијано на гла!
И знајте зш преживеал?
Зш носел пенкало в џеб Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by macu6ka_oh on Нед Апр 05, 2009 9:28 pm

So e golemo, crveno i ko ke go griznis tvrdo???
- Traktor!

macu6ka_oh
Адаптер4е

Age : 26
Број на мислења : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Bleak on Пон Апр 06, 2009 1:17 am

Шо е то мало црвено во ќош?

Вошка со проширени вени... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Bleak on Пон Апр 06, 2009 1:26 am

RoTkViCa напиша:ми текна уште едеен Very Happy Very Happy Very Happy

Значи,нашкола биле децава, мали...во Србија , Хрватска шо знам кај биле...и сеа учителкава им викат денес ќе учиме за идно време...ај кој знајт да ми кажит пример....
И креват рака едно : скокам-скокатЧУ,ок....креват рака друго: спавам-спаватЧУ трето : пијем-питЧУ.....и така се наредиле поќе....и креват рака џупчево..и му викат ај ти Елвис кажи...и Елвис викат: једем супу-пилеЧУ lol!

скачем-скачиЧУ lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Golub-Samoubica on Пон Апр 06, 2009 2:34 am

Си биле Македонец и германец и на Македонецот му се присрало и ошол да серит и така останал само Германецот.И рекол нешто на Германски.Природата не го разбира тгерманскиот јазик туку го разбира само јазикот на птиците и другите животни.Потоа се вратил Македонецот и му рекол на Германецот: "Добро бе пичка му матер биваше ли додека серам да зборвиш?Германецот рекол нешто на германски, но Македонецот не го разбира тој јазик.И така почнале да играат пантонима и природата ресила да им се придружи.Но прашањето е на што ке играат пантонима.Македонецот предложил да играат на животни.Тие се согласиле и веднаш едногласно одлучиле природата да биде победник.

Фала најлепше
confused
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Golub-Samoubica on Пон Апр 06, 2009 2:37 am

Си биле две магариња и ошле на Екскурзија во Парагвај и влегле таму во некоја меана и едново магаре порачало дестилирана вода а другово Beck's пиво. Пијале шо пијале и си ошле дома.

Муухаххахаххахаххаха
confused
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Golub-Samoubica on Пон Апр 06, 2009 2:40 am

Си биле две врап4иња ама едното не било моментално тука имало работа нешо.

Јееес confused
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by NaTiChka on Вто Апр 07, 2009 10:24 pm

-Шо е црно со малку жолто ? ??

-Мува со златен заб ... Cool
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 25
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by NaTiChka on Вто Апр 07, 2009 10:27 pm

Паднал Мујо в дупка, а сестраму на Хасо ни пет ни шес, туку седум - гимназија се запишала ... lol!
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 25
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Ane on Саб Апр 11, 2009 2:08 am

So e to malo crno i malku plavo na nego i sejt na dzid?
Komarec vo farmerki :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by zzz on Саб Апр 11, 2009 3:02 am

2ца црнногорци глеет чоек се давит и едниоф на др
-еј се давит чоек шо стојме?!
другиот
-ај да седниме
и седналеее чххххх
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by *UnIqUe* on Саб Мај 09, 2009 9:41 pm

си биле три топчиња едното тргнало налево другото надесно а третото по нив.

Шо е разликата помеѓу жирафа и слон?
- еленот имат рогој ( ова во списание го прочитав) лол
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Глупи вицеви - Page 4 Empty Re: Глупи вицеви

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот