Како го гледате светот?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by TONI on Пон Мар 02, 2009 11:52 am

Како плоча која ја држат два кита.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by корун on Пон Мар 02, 2009 11:52 am

Уби ги сите и врати се сам...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by folder on Пон Мар 02, 2009 12:27 pm

Јас колку шо сум образован 3 кита ја држеле.. Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by Рокси on Пон Мар 02, 2009 7:21 pm

Јас секогаш различно го глеам светот, зависит од расположението
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by METALBOY on Вто Мар 17, 2009 10:17 pm

Светов го разбирам како поле за културно натпреварување на народите Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како го гледате светот? - Page 2 Empty Re: Како го гледате светот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот