LA Lakers

Go down

LA Lakers Empty LA Lakers

Пишување by корун on Пон Фед 02, 2009 1:26 pm

Лејкерс ми се омилена екипа иако неам гледано НБА 2-3 години.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by mitan on Пон Фед 02, 2009 1:28 pm

корун напиша:Лејкерс ми се омилена екипа иако неам гледано НБА 2-3 години.
и мене ми се омилена екипа ама јас неам глеано 5 годд негде...последно глеав со филаделфија финалето ко го победија...цела сезона ја глеав таа и после нишо ич...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Mary Jane on Пон Фед 02, 2009 9:44 pm

Бравос за темава. Од играчи кој ви се омилени? Мене Меџик Џонсон И Коби Брајант. Се карактеризирет со прекрасен стил на игра...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Болиглава on Пон Фед 02, 2009 10:28 pm

Јас сум тврдокорен фан на Лејкерс, само шо не пратам последнава сезона многу. Знам дек се први на западов(многу знам).

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by мирАл on Пон Фед 02, 2009 10:29 pm

Болиглава напиша:Јас сум тврдокорен фан на Лејкерс, само шо не пратам последнава сезона многу. Знам дек се први на западов(многу знам).

Најголем си ти фан ми теквит постелнини имаше за спиејне од лејкерс Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by tHeJunKy on Пон Фед 02, 2009 10:33 pm

и мене ми се лејкерси омилени, и неам гледано кошарка едно 17 год и 2 месеци
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty LA Lakers

Пишување by bojan_acm on Чет Фед 05, 2009 3:41 pm

Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 26
Број на мислења : 33

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by mitan on Пон Фед 09, 2009 2:47 am

bojan_acm напиша:Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
дали испрати ко даде коби 61???нов рекорд...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by noviot on Пон Фед 09, 2009 11:49 am

mitan напиша:
bojan_acm напиша:Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
дали испрати ко даде коби 61???нов рекорд...
не е бе рекорд, пред некоја година 81 даде мислам , ама рекордот е од Вилт Чемберлен 100
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот