Фотографија на денот.

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by malina on Нед Фед 01, 2009 7:49 pm

ова слика ја напрајф пред некое време,а инспирација ми беше како би ги зацувале спомените на некој што повеќе не е со нас т.е мојме да се сликаме со нив пред да се слуцит она другоно
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by П. on Нед Фед 01, 2009 10:48 pm

Фотографија на денот. - Page 3 Picture0205ai6.th
брат ми (му љубоморам)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 132

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej on Нед Фед 01, 2009 10:57 pm

ОМФГ!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Lastojca on Нед Фед 01, 2009 11:30 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode on Пон Фед 02, 2009 10:27 am

Фотографија на денот. - Page 3 Landscape-photo

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy on Пон Фед 02, 2009 2:11 pm

kojgode напиша:Фотографија на денот. - Page 3 Landscape-photo

Photoshop упм хехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by noviot on Вто Фед 03, 2009 1:36 am

Фотографија на денот. - Page 3 Smokingkillsbyuribaanish1
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by комшивка on Сре Фед 04, 2009 2:22 am

Фотографија на денот. - Page 3 Ice-storm
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode on Сре Фед 04, 2009 11:45 am

Фотографија на денот. - Page 3 Digital-photography-1

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Master on Чет Фед 05, 2009 2:50 am

Фотографија на денот. - Page 3 2ql9yzn


Знам дека имам морбиден вкус, ама не бришете ја сликава, баш е добра.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy on Чет Фед 05, 2009 1:58 pm

наменета е за Bleak специлајнено Very Happy
Фотографија на денот. - Page 3 Handmade_guitar_picks
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа on Чет Фед 05, 2009 2:59 pm

Фотографија на денот. - Page 3 _because_we_share_life__by_fangedfem

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by корун on Пет Фед 06, 2009 1:08 pm

Фотографија на денот. - Page 3 Klava

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Lastojca on Пет Фед 06, 2009 1:15 pm

аххахаха//....ах леле
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by The great on Саб Фед 07, 2009 3:00 am

Фотографија на денот. - Page 3 Mkdno9.th
The great
The great
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 9

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Odyssey on Нед Фед 08, 2009 8:59 pm

Photobucket
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode on Нед Фед 08, 2009 9:17 pm

Фотографија на денот. - Page 3 Aurora_venhaus_big

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа on Пон Фед 09, 2009 8:33 pm

Фотографија на денот. - Page 3 765a97ee49ae2c63dd9ccf7dd0973d52

Злато.. колку е грдо rabbit

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by folder on Пон Фед 09, 2009 9:43 pm

Фотографија на денот. - Page 3 9e3509737f29ec565e0c983mb1
Фотографија на денот. - Page 3 W506
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by корун on Пет Фед 13, 2009 2:15 pm

Фотографија на денот. - Page 3 Najdolgi-nokti-na-svet

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Lastojca on Саб Фед 14, 2009 10:10 pm

Фотографија на денот. - Page 3 About2_640

Кокино
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Bleak on Саб Фед 14, 2009 10:55 pm

Фотографија на денот. - Page 3 Image009ld2.th
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа on Пон Мар 02, 2009 12:26 am

Фотографија на денот. - Page 3 Branovi_9

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej on Пон Мар 02, 2009 12:34 am

Наташа напиша:Фотографија на денот. - Page 3 Branovi_9
Ohridnews? :D
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа on Пон Мар 02, 2009 12:39 am

каигана

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 3 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот