Кој е појак?

Go down

Koj e појак

Чак Норис
 
Рамбо
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е појак? Empty Кој е појак?

Пишување by noviot on Вто Јан 27, 2009 2:59 pm

Чак Норис или Рамбо ?
Кој е појак? Chuck-norris-0021

Кој е појак? Rambo
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Fantom on Вто Јан 27, 2009 3:09 pm

Мислам дека е или.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 155

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Lastojca on Вто Јан 27, 2009 3:11 pm

Чаки
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by kojgode on Вто Јан 27, 2009 3:13 pm

Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by noviot on Вто Јан 27, 2009 3:16 pm

kojgode напиша:Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.
не бе тој друга категорија е со жан клод ван дам заедно
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by T&T on Вто Јан 27, 2009 3:17 pm

Нормално дека Чаки....
шема е
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Master on Вто Јан 27, 2009 5:22 pm

Чак Нолис Laughing

И јас се разбира!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Џајко on Вто Јан 27, 2009 5:40 pm

Јас сум за Рамбо:
We life for nothing, but we die for something!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by мирАл on Вто Јан 27, 2009 6:30 pm

Чак Норис зш ми е пријател иначе Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by hollow on Вто Јан 27, 2009 6:40 pm

Чак Норис дефинитивно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Џајко on Вто Јан 27, 2009 7:26 pm

Додајте ја бе гргргр и не бришете и го мислењето ве молам, затоа што мене ми се довери дека нема веќе да пишува на овој форум бидејќи сте и ги бришеле мисљењата!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Alexandra on Вто Јан 27, 2009 8:05 pm

Чак НорисКој е појак? Icon_flower
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 27
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by L S D on Вто Јан 27, 2009 8:11 pm

Чаки нормално Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 27
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy on Вто Јан 27, 2009 9:57 pm

kojgode напиша:Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.

не бе тој незнајт да се бијат, само аикидо црн појас 7/10 дан е и нешо др дан знајт, иначе врска немат Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by xpert on Сре Јан 28, 2009 12:24 am

Чак зш имат појке вицој за него
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 104

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Mary Jane on Сре Јан 28, 2009 2:17 am

Чак зш бил на Девствените Острови...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by комшивка on Сре Јан 28, 2009 4:19 pm

Рамбо.. за инает на Чак Норис дека е најак.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by корун on Сре Јан 28, 2009 8:09 pm

Рамбо, тој го држит рекордот.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy on Сре Јан 28, 2009 8:12 pm

а јас мисљам дек имат и многу појаки маној, дури и во мојон клас имат еден многу опасен Smile
проширите ја анкетана Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by корун on Сре Јан 28, 2009 8:13 pm

Така е, само шо овие се комерцијала Дуди е андерграунд. Дуди рокс.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy on Сре Јан 28, 2009 8:18 pm

корун напиша:Така е, само шо овие се комерцијала Дуди е андерграунд. Дуди рокс.

тачно, ама сеа имат и една многу опасна дружина, и ојт со аце во комплет, ко ќе видиш уште појаки се така
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by комшивка on Сре Јан 28, 2009 10:10 pm

немој многу за комшијана Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by kojgode on Чет Јан 29, 2009 9:13 pm

Рамбо и повреден од куршум, ак се качит на машинка по 100-200 души минимум сам убиват.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Bleak on Сре Фед 04, 2009 8:04 pm

Јаки м,и се филмојне со Рамбо, ама уш појаки со Чак Норис вицојне Smile така да Чак норис What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот