Со што перат нашиве домаќинки?

Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by sokol on Пон Јан 26, 2009 9:07 pm

Да слушнам...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca on Пон Јан 26, 2009 9:08 pm

ОЛИВЕР
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Болиглава on Пон Јан 26, 2009 9:15 pm

Со Гонг. И алиштата се чисти и бистри.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by kojgode on Пон Јан 26, 2009 9:36 pm

Bonux

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by sokol on Пон Јан 26, 2009 9:38 pm

со ариел бидејки заштедува енергија
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte on Пон Јан 26, 2009 10:21 pm

sokol напиша:со ариел бидејки заштедува енергија
добра реклама,сепак добар прашак за перење Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Master on Пон Јан 26, 2009 10:48 pm

Со свински сапун Razz

Со Bonux, од ко памтам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca on Пон Јан 26, 2009 10:55 pm

ич не знам со шо се перит ..различно...едно време ариел беше во мода ...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Mary Jane on Вто Јан 27, 2009 1:12 am

Шо знам, јас не перам, а колку шо имам забележано, мама Мерикс и Бонукс користит...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte on Вто Јан 27, 2009 4:55 am

Lastojca напиша:ОЛИВЕР
Сега видов...и јас ке си го користам имењаков Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca on Вто Јан 27, 2009 3:06 pm

pankerishte напиша:
Lastojca напиша:ОЛИВЕР
Сега видов...и јас ке си го користам имењаков Cool

хаха..ам кј беше до сеа одма оди купви таму..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Fantom on Вто Јан 27, 2009 3:10 pm

Зип - пери штеди.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 155

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by мирАл on Вто Јан 27, 2009 6:07 pm

Бонукс од лимон, за машина шо било!!! Мама само по то ме пуштат!!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by PhiLL * E on Чет Јан 29, 2009 11:15 pm

Ariel ... i to Mountain spring ...

A i omekshivach iame doma .. i to lenor beli e ...


i taka ... a i jas ponekad peram ... zsh na majka mi teshko i stanvit da se kicmit po peralnata !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by БАТЕ КЕМЧЕ on Пет Јан 30, 2009 3:00 pm

Bonux aqua power...alistata cisti, parite na broj Razz

БАТЕ КЕМЧЕ
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 6

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by корун on Саб Јан 31, 2009 1:33 am

Ти ке добиеш само половина од моите кристали зошто алиштата беа половично испрани. Не ми теквит чива е.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by s... on Нед Мај 03, 2009 3:25 pm

ариел и бонукс
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 114

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by METALBOY on Нед Мај 03, 2009 3:48 pm

бонукс мислам scratch
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by RoTkViCa on Нед Мај 03, 2009 6:05 pm

Дуел

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte on Нед Мај 03, 2009 7:12 pm

и Орнел или Ленор омекнувач....ммммм
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот