Dota јеееееееееа

Go down

Dota јеееееееееа Empty Dota јеееееееееа

Пишување by kojgode on Пет Јан 09, 2009 4:53 pm

Овде пишувајте се за дота. На кој херој што му спојувате. Омилен херој. Закажувајте дота мечеви или сабји и така натаму.
Мене моментално ме интересира што му се спојува на гондарот дали некој ќе ми каже?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by sokol on Пет Јан 09, 2009 5:59 pm

дота е една од најдобрите игри во охрид има малку играчи кои можат да се пофалат со своите квалитети но другите кои што се од калибарот на Sl!deR....се вистински мастери
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by kojgode on Пет Јан 09, 2009 6:02 pm

Но не одговори на прашањето што да му спојам на гондар ќе ве молам за помош!
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by sokol on Пет Јан 09, 2009 6:06 pm

направиму "пеперутка"
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by hollow on Пет Јан 09, 2009 6:22 pm

А на зеус шо му се прајт?
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by kojgode on Пет Јан 09, 2009 6:24 pm

На ова прашање треба Корун да одговори.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by xpert on Пет Јан 09, 2009 6:24 pm

Магина, Думбрингер Луцифер, Бладсикерон. Јас со нив играм обично а омилени магии ми се Манки и Сангијаша.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 104

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by hollow on Пет Јан 09, 2009 6:28 pm

Уште се чекат корун и мислам дека тој ги владејт и другине херои а не само зеус
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by sokol on Пет Јан 09, 2009 6:51 pm

па корун мојт батлфјури да му напрајт и ке тепат тој
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by корун on Пет Јан 09, 2009 7:49 pm

Јас сум универзален играч, сите херои ги играм со Дивајн Рапиер
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by nance on Саб Јан 10, 2009 4:26 pm

немој јас да почнам да ви кажвам со му праев на слидер со ми се фалит олку.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 28
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by sokol on Саб Јан 10, 2009 8:35 pm

само еден е играч во градов тоа е нанче многу сакам да го запознам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by kojgode on Нед Јан 11, 2009 10:15 pm

Многу сум јак со Бристлбек. И му спојувам владимирс оферинг, кога уште 2 члена од мојот тим ја има истата спојка.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by sokol on Нед Јан 11, 2009 10:43 pm

хеххехехехеехх и ко ќе требит да бегаш не бегаш
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by folder on Пон Јан 12, 2009 8:00 pm

Магинаааааааааааааааааааааааааааааааааааа ти е најак херој и манабрн и блинк и уш нешо имаше.
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by psycho on Чет Јан 15, 2009 1:09 am

<3 Гоблин Технис! Еден БатлФјури на него ... лелелеле ни слајдер, кој сакат после. БалтФјури, Батрфлај, Манки, а да да, Хелм оф д' Доминејтор, и секако Владимирс!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 98
Број на мислења : 59

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by корун on Чет Јан 15, 2009 4:12 am

[quote="psycho"]

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by The great on Нед Јан 25, 2009 12:52 am

xpert напиша:Магина, Думбрингер Луцифер, Бладсикерон. Јас со нив играм обично а омилени магии ми се Манки и Сангијаша.


sanga i yasha и manky не се магии туку спојки Twisted Evil
The great
The great
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by psycho on Нед Јан 25, 2009 3:04 am

Не? Заебаваш бе знам. Од мал те знам! Од Мал! Мамиш ти таков си!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 98
Број на мислења : 59

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Dota јеееееееееа Empty Re: Dota јеееееееееа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот