Цајкански

Go down

Цајкански Empty Цајкански

Пишување by karov on Нед Јан 25, 2009 3:32 pm

Зш ко ке возит цајкан кола напред на хаубана и врзвит голем нож?
за поубо да ги сечит кривините. Wink

Зс ко ке ојт цајкан во кино носит секира?
за да се цепит од смеенје Smile


Зш цајкан ко ке ојт царсија носит лајца сонего?
за да се измесат во гужва
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 60

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by Master on Нед Јан 25, 2009 3:34 pm

Паднал цајкан во шахта. Кога излегол си рекол :
"Добро што беше отворена инаку како ќе излезев"!!!

Двајца џандари јадат кифли и едниот му вика на другиот:
- Абе колега ако погодиш колку кифли имам во џебовите ќе ти ги дадам и двете.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by hollow on Пон Јан 26, 2009 12:52 am

Зш цајкан носит сат на нога?
За да се цепит од смеење
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by комшивка on Пон Јан 26, 2009 1:17 am

Чекат цајкан ред во бурекџилница и слушат тој пред него викат: четврт со сирење! И цајканов : петти со месо!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by karov on Чет Јан 29, 2009 6:06 pm

Зошто кога полицаец оди да спие носи со себе една чаша полна со вода, а друга празна?

-Затоа што кога ќе стане на сред ноќ може ќе му се пие вода, а може не.
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 60

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by мирАл on Сре Фед 04, 2009 9:15 pm

13 кадети на пол академија полагет завршен испит. Тие стојат во ре, идат комисијава и на првиот го прашвет наведи една марка на кола и овај одма Јагуар. Вториов не убо разбрал прашањево и тропнал февруари, третиот март и така по ред и дванаесетиов викат декември. Идат тринаесетиов и глеат во комисијава им дават рака и им викат СРЕЌНА НОВА ГОДИНА!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by METALBOY on Саб Мар 28, 2009 7:36 pm

Колку цајкани се потребни да менат сјалица?
-4
еден се држи за сјалицата, другите двајца ја вртат масата и еден со палка за безбол наврата ја чекат струјата случајно да не го оперит овај шо се држит за сјалицата
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by METALBOY on Сре Апр 01, 2009 3:51 pm

Знајте коку вицој имат за цајкани???


-Ниту еден, сите се вистина Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by aleksandra on Чет Апр 02, 2009 12:18 am

abe..vicoteka.srkaj.com i..kakvi sakash vicoj imat;)
aleksandra
aleksandra
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 7
Хоби(работа) : само компјутер и се е можно :)
Забавен? : 102% :)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by комшивка on Чет Апр 02, 2009 12:31 am

озбилно таму имат вицој?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by aleksandra on Чет Апр 02, 2009 12:33 am

da be..kakvi sakash..jas cel den kisnam tamu i se smeam ko ludachka sama:)
aleksandra
aleksandra
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 7
Хоби(работа) : само компјутер и се е можно :)
Забавен? : 102% :)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by METALBOY on Пет Апр 03, 2009 10:39 am

Си седеле двајца пијаници и едниов на другиов му велит, ај се кладиме дека овај полицаецов шо идат е педер, од кај знајш, прашвит другиов, а овај одговарат од толку женски шо имат покрај него, тој ке се закачит на нас
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Цајкански Empty Re: Цајкански

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот