Која смрт е најдобра?

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Која смрт е најдобра? Empty Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Саб Јан 24, 2009 2:59 pm

Со темава од којгоде, се инспирирав и ми текна ова.
Шо мислите која смрт е најдобра или најбезболна?

Јас мислам дека сепак најбезполна е неочекуваната, а за најдобра не знам...Можеби во сон..Најбезгрижна е..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by nance on Саб Јан 24, 2009 4:53 pm

Не мојш да знајш која смрт е најдобра зш немаш умрено 20 пати. само ЕДНАШ се умират или можда мачка си ти па ке пробвиш 8 пати а на деветтиот ке одбериш од тие осум која ти е најдобра.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 28
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by kojgode on Саб Јан 24, 2009 5:17 pm

Во спијање да умриш е најбезболна, да не си ни болен ни ништо само да умриш.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by sokol on Саб Јан 24, 2009 6:18 pm

смрт од заседа
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Џајко on Саб Јан 24, 2009 6:56 pm

sokol напиша:смрт од заседа
Дали мислеше на невидливиот гондар?? Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by sokol on Саб Јан 24, 2009 6:59 pm

Џајко напиша:
sokol напиша:смрт од заседа
Дали мислеше на невидливиот гондар?? Very Happy
хахахахах да на него мислев
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by мирАл on Саб Јан 24, 2009 7:15 pm

Да умриш од смеење или од јадење!!!Која смрт е најдобра? Icon_razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Lastojca on Саб Јан 24, 2009 7:24 pm

мирАл напиша:Да умриш од смеење или од јадење!!!Која смрт е најдобра? Icon_razz

хаха баш така
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Саб Јан 24, 2009 8:04 pm

ми ја уништивте темава... Sad
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Lastojca on Саб Јан 24, 2009 8:06 pm

зш бе? па јас стојам зад моево мислење
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Karamba on Саб Јан 24, 2009 10:45 pm

samoubistvo :D:D:D:D:D
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Ludi Milojko on Нед Јан 25, 2009 1:08 am

kojgode напиша:Во спијање да умриш е најбезболна, да не си ни болен ни ништо само да умриш.
taka ili od srcev udar
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 60
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Stefk0 on Нед Јан 25, 2009 2:10 am

Да умриш во спиење? Немојш да умриш туку така .. Ако умираш значи сигурно некој орган ти имат откажано или нешто... а тешко да ако ти откажит некој орган и да не си во болка.. Најбезболна.. си се фрлаш од 13 кат.. пајѓаш и нит болка нит ништо. (ваљда).. Само после тешко тој шо ќе требит да те збират.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 4:26 am

Stefk0 напиша:Да умриш во спиење? Немојш да умриш туку така .. Ако умираш значи сигурно некој орган ти имат откажано или нешто... а тешко да ако ти откажит некој орган и да не си во болка.. Најбезболна.. си се фрлаш од 13 кат.. пајѓаш и нит болка нит ништо. (ваљда).. Само после тешко тој шо ќе требит да те збират.

Аха како не. Дур паѓаш ќе се мислиш колку ќе те болит ко ќе тресниш..Razz:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Master on Нед Јан 25, 2009 4:34 am

Јас не сакам да умрам на таков начин...
Појќе сакам да се самоубијам, не е важно колку ќе болит (болката ме возбудуват), вазно да го заебам..............
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 4:46 am

Mастер и ти ко Шопенхауер.... Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Master on Нед Јан 25, 2009 4:48 am

T&T напиша:Mастер и ти ко Шопенхауер.... Wink

Тој ми е идол.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 4:51 am

Значит то беше комплимент...Ама на крај и ти ќе умриш од природна смрт ко него...Апсурдно...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Master on Нед Јан 25, 2009 3:06 pm

Е немат!!! tongue
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 3:34 pm

Ај ако веќе планирано се убиваш дај остај ми нешто....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by lela on Сре Јан 28, 2009 10:28 pm

najdobra smrt e da umres po site onie sto gi sakas!Taka nemas pricini za zivot a i nema nekoj na kogo mu ostavas rana vo srceto?

lela
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 85

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by kojgode on Сре Јан 28, 2009 10:30 pm

lela напиша:najdobra smrt e da umres po site onie sto gi sakas!Taka nemas pricini za zivot a i nema nekoj na kogo mu ostavas rana vo srceto?
И најубо е да умриш после твојте деца шо ги сакаш?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by pankerishte on Сре Јан 28, 2009 10:39 pm

kojgode напиша:
lela напиша:najdobra smrt e da umres po site onie sto gi sakas!Taka nemas pricini za zivot a i nema nekoj na kogo mu ostavas rana vo srceto?
И најубо е да умриш после твојте деца шо ги сакаш?
хихихихихих...морав да реплицирам се изнасмејав....хахахахха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by hollow on Сре Јан 28, 2009 10:56 pm

В кревет на 80 години со 20 годишна плавуша
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by fairy on Чет Јан 29, 2009 6:33 pm

или в сон или безболно, нешто дирекно да ме погодит в срце Razz hahaha
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот