Како искажувате бес?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Како искажувате бес? - Page 3 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Angelic on Нед Апр 26, 2009 12:38 pm

RoTkViCa напиша:верувајте, не сакате да знаете Razz

Jaс знам! Јас знам! cheers tongue
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 3 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by RoTkViCa on Нед Апр 26, 2009 3:26 pm

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:верувајте, не сакате да знаете Razz

Jaс знам! Јас знам! cheers tongue

не знајш жими се.....само овие дома знает.....и брат ми кој во други ситуации изгледат ко ѕвер, во таква ситуација е преплашен affraid pale

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 3 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Ane on Нед Апр 26, 2009 6:29 pm

Кратко и јасно се дерам!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 3 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот