Сон

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Џајко on Пет Јан 23, 2009 9:53 pm

Наташа напиша:Moжда значит дек некој нешо шо ќе речит тебе ќе те повредит...

ми ги зеде зборојте од уста!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by kojgode on Пет Јан 23, 2009 10:25 pm

Џајко напиша:
Наташа напиша:Moжда значит дек некој нешо шо ќе речит тебе ќе те повредит...

ми ги зеде зборојте од уста!
Врати му ги ма. Иначе јако толкување.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Болиглава on Пет Јан 23, 2009 10:44 pm

Ај ебите се тројцата. Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by kojgode on Пет Јан 23, 2009 10:46 pm

Болиглава напиша:Ај ебите се тројцата. Smile
Не можам во тројка со уш едно мшко грозно ми е, а неможам ни со женската погоре од други причини.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Џајко on Пет Јан 23, 2009 10:49 pm

Абе мене и на пуре да ни речиш така ај другари ти сме ќе те разбериме изнервиран си бил, ама госпоѓицава незнам дали ке го прифатит така.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by корун on Пет Јан 23, 2009 10:51 pm

Абе ќе банирам све живо и диво

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Болиглава on Пет Јан 23, 2009 10:52 pm

корун напиша:Абе ќе банирам све живо и диво
И јас. Ај вратите се на темава.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Наташа on Нед Јан 25, 2009 3:56 am

Дечко... ај не ми се занасај.. знаеш која сум ја? па ќе ти го викнам цело чаир.. ќе видиш убао ти.. ропак еден *мафта со косата*


Последната промена е направена од Наташа на Нед Јан 25, 2009 4:00 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : сепка)
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Punk on Нед Јан 25, 2009 1:44 pm

Само љубовни сонвам последно време. не знам шо е работава Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by hollow on Нед Јан 25, 2009 2:43 pm

Јас долго време еден ист сон сонвам нешто демек возам многу брзо со кола и ми е многу јако ама после ко ке требит да закочам не работет кочниците и ај некако ке успеам да застанам и идат едно братче и ми викат дај да се повозам па му давам клучојте и не му кажвам за кочниците и тој ке се слупат и се будам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 3:38 pm

Значењето на сонов е според мене очигледно. Можда прајш нешто со уживање во животов не мислејќи за последиците и друг вовлеквиш во то шо ќе си платит и за тебе и за него.
Баба Ванѓа...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by PhiLL * E on Нед Фед 01, 2009 6:33 am

Сонвам и јас многу..Често ....
ама ми рекоа дека страшни соној после 12 саатот не се кажвеле...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by T&T on Нед Фед 01, 2009 3:25 pm

PhiLL * E напиша:ама ми рекоа дека страшни соној после 12 саатот не се кажвеле...
Ако кажиш, ќе те следит несреќа 10 години, нема да се жениш и ќе се попедерчиш
Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 9:45 pm

Според мене не е производ на потсвест туку ко римајндер се сонојве некако барем за мене. Не знам заш ама сонвам реални соној и некои и ми се оствариле. Пример сонвев дека сум на концерт на металика и ко се разбудиф дознаф за концертот и ко ојдоф софија истата слика од сонот ми доје... страшни работи Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by PhiLL * E on Нед Фед 01, 2009 9:56 pm

T&T напиша:
PhiLL * E напиша:ама ми рекоа дека страшни соној после 12 саатот не се кажвеле...
Ако кажиш, ќе те следит несреќа 10 години, нема да се жениш и ќе се попедерчиш
Razz
Пу пу пу ... недај боже несреќа ... хаха
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by The Breaking Dawn on Пон Фед 02, 2009 7:55 pm

T&T напиша:Сестра ми сонвит дека фрлат ѓубре, па сега ти види.....(содржајниот сон)

вакви работи не се кажвет сестро
Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by The Breaking Dawn on Пон Фед 02, 2009 7:58 pm

kojgode напиша:Јас мислам дека го сонвиме чувството шо доминират најчесто. На пример се плашев од торнада едно време и то сонвев, ко ќе сум заљубен нејзе ја сонвам, ак сум напален друго сонвам итн.

се согласвам...
јас најчесто сонвам височини (најголем страв ми се) ама секакви височини ....и никако не можам од глава да ги тргнам... Neutral
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Mary Jane on Пон Фед 02, 2009 9:27 pm

The Breaking Dawn напиша:
kojgode напиша:Јас мислам дека го сонвиме чувството шо доминират најчесто. На пример се плашев од торнада едно време и то сонвев, ко ќе сум заљубен нејзе ја сонвам, ак сум напален друго сонвам итн.

се согласвам...
јас најчесто сонвам височини (најголем страв ми се) ама секакви височини ....и никако не можам од глава да ги тргнам... Neutral

Леле и јас...Колку грозно чувство е ко ќе паѓаш, нели?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Bleak on Вто Фед 03, 2009 12:08 am

Ах јас вчера сониф јак сон бабе Smile А дали ќе се остварит не зна Smile Баш да видиме колку се научниците во право Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Master on Вто Фед 03, 2009 12:46 am

Абе вие мојте шо сакате да кажвите, а се додека не го докажете тоа психологијата и нејзините да не речам ''основачи'' - Фројд и Јунг ќе бидат во право.

Ич не звучам ко тетка ми. Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by МаКсач on Вто Фед 03, 2009 1:43 am

Сонвам црно бело scratch и многу ретко.
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 82

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Master on Вто Фед 03, 2009 1:43 am

МаКсач напиша:Сонвам црно бело scratch и многу ретко.

Црно бело!? То е ретко...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Obibos on Вто Фед 03, 2009 3:03 am

Сонвам најмногу кј шо сум најјак ( плажа, пички, коктелче, кохиба и пред мене во вода една јахта)
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 28
Број на мислења : 262

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 3 Empty Re: Сон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот