Плавуша и се за неа

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Плавуша и се за неа - Page 2 Empty Re: Плавуша и се за неа

Пишување by PhiLL * E on Пон Мар 09, 2009 2:35 am

ааааааааа... епа да ... иначе не ни мислев дека ти го имаш напишано ... ќе припазеше ти на буквичкиве
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуша и се за неа - Page 2 Empty Re: Плавуша и се за неа

Пишување by Ivana on Саб Мар 14, 2009 3:14 am

зш дур се к`пит плавуша шетат низ кадана? -зш се мијат со wash and go
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 231

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуша и се за неа - Page 2 Empty Re: Плавуша и се за неа

Пишување by Bleak on Саб Мар 14, 2009 4:07 am

folder напиша:Незнам зш се јадет лајна за плавуши ко имат и црни момичинја шо се три пти поглупи од плавушиве(не посочвам општо прам муабет).

конкретен пример имат нашкола во мојон клас... не посочвам... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуша и се за неа - Page 2 Empty Re: Плавуша и се за неа

Пишување by METALBOY on Пет Апр 10, 2009 7:37 pm

ево како плавуша решават равенка

1/n * sinx=

1*six=

six=6

За тие шо неразбраја, со зборови кажано: еден врз n по sin од x, се кратит n со n и добиваме six=6


(можев и поубо)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуша и се за неа - Page 2 Empty Re: Плавуша и се за неа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот