Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Angelic on Саб Jул 11, 2009 6:35 pm

Led Zeppelin - Whola lotta love
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by П. on Нед Jул 12, 2009 9:09 pm

суперхикс-другар
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by tHeJunKy on Нед Сеп 27, 2009 2:47 pm

*UnIqUe* напиша:System of a down - down with the siknes Very Happy

Kај ја најде ова песна жити све, незнаеф дек имет ваква Соадиве?!

а на мене мобилниот ми ѕвоне со Пантерики, Cemetery Gates
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Рокси on Нед Сеп 27, 2009 3:56 pm

Пиф паф пуф - Архангел за ѕвонење
Emergency - Girlschool мама ко ќе ми звонит Very Happy
Communication breakdown - Led Zeppelin за смс
Hole in the sky - Pantera аларм
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Angelic on Нед Сеп 27, 2009 5:17 pm

Сменав од пред 1 недела,
рингтон - Amy Winehouse Back to Black
sms - Seether - 6 gun quota (варират ова)
alarm - Seether - love her (и ова исто варират)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by TONI on Нед Сеп 27, 2009 5:43 pm

сега сум на еден крш мобилен и ѕвонит најкласично ко фиксен тел

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by METALBOY on Саб Окт 03, 2009 2:04 pm

ко ке ѕвонит телефонон од длабочините на нашето охридско езеро меурчиња излегвет Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Icon_biggrin Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Icon_cry
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Jordison on Пет Окт 09, 2009 12:20 pm

Seether - Needles
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 27
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by TONI on Пет Окт 09, 2009 7:02 pm

моментално никелбек-суперстар

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? - Page 3 Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот