Кој мобилен оператор го користите?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој мобилен оператор го користите?

Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_lcap14%Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_lcap56%Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_rcap 56% 
[ 20 ]
Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_lcap28%Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_rcap 28% 
[ 10 ]
Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_lcap2%Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 36

Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Empty Re: Кој мобилен оператор го користите?

Пишување by Angelic on Вто Јун 09, 2009 9:37 pm

т - мобиле си почнав. .и со него ќе си завршам изгледа.
И вип користам ама само со тие во домашен круг шо ми се Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен оператор го користите? - Page 2 Empty Re: Кој мобилен оператор го користите?

Пишување by Рокси on Вто Јун 09, 2009 10:14 pm

Космофон од почеток си користам и не планирам да се префрлам.
И иам картичка од ВИП ама не ја користам.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот