Koлку сте злобни?:)

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Ivana on Нед Мар 22, 2009 6:36 pm

53...! Не бре полоша сум... Wink
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by METALBOY on Вто Мар 24, 2009 8:58 pm

Ivana напиша:53...! Не бре полоша сум... Wink
епа систем ерор, преброј уш еднаш Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Ane on Нед Апр 26, 2009 7:38 pm

53
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by KaTeRiNcE on Нед Апр 26, 2009 8:33 pm

30-35 тука се движам...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 27
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by *UnIqUe* on Нед Мај 03, 2009 12:26 pm

68
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by hollow on Нед Мај 03, 2009 1:11 pm

Your Machiavelli score is: 65
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Лејди ин ред on Саб Мај 09, 2009 5:40 pm

78 Neutral
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 25
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Angelic on Чет Сеп 10, 2009 11:38 pm

59.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) - Page 3 Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот