Koлку сте злобни?:)

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Koлку сте злобни?:)

Пишување by kojgode on Пет Јан 16, 2009 8:30 pm

http://www.salon.com/books/it/1999/0...est/index.html

Тесче кое ќе одреди колку сте навистина злобни.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Џајко on Пет Јан 16, 2009 9:36 pm

61...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 9:51 pm

73
екстремно злобна личност
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by kojgode on Пет Јан 16, 2009 9:57 pm

46 ,,,

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Marej on Пет Јан 16, 2009 10:03 pm

Your Machiavelli score is: 68
Neutral
Сум била charming, confident and glib, but also arrogant, calculating and cynical, prone to manipulate and exploit.
пих.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Џајко on Пет Јан 16, 2009 10:22 pm

Мареј напиша:Your Machiavelli score is: 68
Neutral
Сум била charming, confident and glib, but also arrogant, calculating and cynical, prone to manipulate and exploit.
пих.
одсекогаш сум знаел дека си лошаааа Razz
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Mary Jane on Пет Јан 16, 2009 10:22 pm

хммммм 54...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by корун on Саб Јан 17, 2009 5:13 am

kojgode напиша:46 ,,,
Јас мислам дека пуре е фаворит во играва, познат по својот надимак “Пуре од Назарет“
иначе 58

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by sokol on Саб Јан 17, 2009 2:56 pm

56..
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Calypso* on Саб Јан 17, 2009 3:06 pm

59
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Lastojca on Саб Јан 17, 2009 4:35 pm

67....хм
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Master on Саб Јан 17, 2009 4:36 pm

и сеуште сум најзлобна на форумов.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by мирАл on Саб Јан 17, 2009 9:42 pm

60.,.
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by T&T on Саб Јан 17, 2009 11:23 pm

67
ама вервам дека сум позлобна
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Јан 18, 2009 3:49 am

59?!?!
ама мислам дек имет измешано на некои прашања искреност со злоба....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 27
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Master on Нед Јан 18, 2009 3:50 am

изгледа под ников кај мене требат да стојт - најзлобна личност на форумов Neutral
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by fairy on Нед Јан 18, 2009 2:37 pm

62... Neutral
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by mitan on Нед Јан 18, 2009 3:03 pm

53....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Marej on Нед Јан 18, 2009 4:16 pm

Master те замолувам да прекиниш да се УБАЦУЕШ на форумов како најзлобна личност зш и едно пишливо тестче докажа дека имат и позлобни од тебе.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Jordison on Нед Јан 18, 2009 7:54 pm

79 xD
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 27
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by psycho on Нед Јан 18, 2009 8:23 pm

79.. Ми напиша Most People Fall somewhere in the middle, but there is a significant minority at either extreme. Екстремно злобен Т_Т. High Mach!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 98
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Наташа on Нед Јан 18, 2009 8:45 pm

67... Исто ко овај(а) над мене ми пиша иначе Suspect
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Џајко on Нед Јан 18, 2009 8:46 pm

Наташа напиша:67... Исто ко овај(а) над мене ми пиша иначе Suspect

лоша ќе да си...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Болиглава on Нед Јан 18, 2009 8:54 pm

The Machiavelli personality test has a range of 0-100

Your Machiavelli score is: 67

"high Mach", you endorse Machiavelli's opinions.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 28
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Наташа on Нед Јан 18, 2009 8:56 pm

Џајко напиша:
Наташа напиша:67... Исто ко овај(а) над мене ми пиша иначе Suspect

лоша ќе да си...
Ова беше мајкотерезично просветлување или се трудиш шега да си?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Koлку сте злобни?:) Empty Re: Koлку сте злобни?:)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот