Златни деца...

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode on Нед Мар 01, 2009 9:16 pm

Со видео ќе поткрепам.


drunken rendeer santa

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela on Нед Мар 01, 2009 9:21 pm

мирАл напиша:Пример на скар мув филмон со јазичиштено кајмакон од ушине ко ќе му го исчистит
ах деца, деца уште со цртани се занимавате ц.ц.ц.ц.ц.Дај земете прочитајте нешто па стварно да станете златни не вака само фали ме усто да не те раскинам!

lela
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 85

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by корун on Пон Мар 02, 2009 12:51 am

lela напиша:а работа што не е спомената,а што ја имам е-Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава

Мислам дека си навистина уникатна..

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Master on Пон Мар 02, 2009 1:45 am

lela напиша:Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава.Мене ми се гадит кога ќе видам како некој двајца си ја вадет душата низ уста.


Потполно те подржувам. Мене ми е глупо, грозно и неморално и премногу детски, ако сакаш да искажиш љубов то мојт и настрана да се напрајт, не пред сите.
Остај ги овие колку сакет нека се зафркавет ама така е. cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela on Пет Мар 06, 2009 8:40 pm

Master напиша:
lela напиша:Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава.Мене ми се гадит кога ќе видам како некој двајца си ја вадет душата низ уста.


Потполно те подржувам. Мене ми е глупо, грозно и неморално и премногу детски, ако сакаш да искажиш љубов то мојт и настрана да се напрајт, не пред сите.
Остај ги овие колку сакет нека се зафркавет ама така е. cheers
фала ти! Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 85

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by METALBOY on Вто Мар 17, 2009 10:09 pm

не разбрав шо е темава ама ова златни деца ме потсеќат на галванизација lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот