Вашиот хит на денот?

Страна 4 of 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by корун on Нед Јан 18, 2009 7:36 pm

Pjanoo - Eric Prydz

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by karov on Пон Јан 19, 2009 12:26 am

MOJA najaka pesna e koga vlegov cveto vo vceto
uuu ja o0bozavam
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 29
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by T&T on Пон Јан 19, 2009 2:18 am

Atif Aslam-kes semat rahi hai
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mary Jane on Пон Јан 19, 2009 1:23 pm

Војордание...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey on Пон Јан 19, 2009 2:42 pm

Mary Jane напиша:Војордание...

Ama od DJ Mitan Remikson
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Пон Јан 19, 2009 5:42 pm

Pink Floyd - On The Run

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Џајко on Пон Јан 19, 2009 6:35 pm

Војордание низ уши ми излезе денес :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by корун on Пон Јан 19, 2009 6:38 pm

Џајко напиша:Војордание низ уши ми излезе денес :D
Ииииии будала

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder on Пон Јан 19, 2009 7:15 pm

Leventina - Hollywood (Original Mix) ае јака ми е...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Болиглава on Пон Јан 19, 2009 7:25 pm

Суперхикс - Нова Каледонија

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 28
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Жбафта on Пон Јан 19, 2009 7:41 pm

секс он фајр......КОЛ https://www.youtube.com/watch?v=HHhhcKxflMY
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 25
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Ludi Milojko on Пон Јан 19, 2009 7:57 pm

Vo jordanie..............
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 60
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 1:44 am

Pink Floyd - Hey You

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Marej on Вто Јан 20, 2009 1:54 am

Alice in chains - I stay away
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master on Вто Јан 20, 2009 2:23 am

Crystal Ship- The Doors
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mary Jane on Вто Јан 20, 2009 2:58 am

Odyssey напиша:
Mary Jane напиша:Војордание...

Ama od DJ Mitan Remikson

Не го имам слушнато досега. Сепак мислам дека оригиналната верзија е најдобра.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 5:33 am

Pink Floyd - Young Lust

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 7:09 pm

Pink Floyd - Time

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Болиглава on Вто Јан 20, 2009 11:29 pm

kojgode напиша:Pink Floyd - Time
Исто.

Леле песниште!!!! bounce

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 28
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder on Сре Јан 21, 2009 12:26 am

If I Could B U - Bubble
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder on Сре Јан 21, 2009 12:28 am

Mary Jane напиша:
Odyssey напиша:
Mary Jane напиша:Војордание...

Ama od DJ Mitan Remikson

Не го имам слушнато досега. Сепак мислам дека оригиналната верзија е најдобра.
оа оа наивнава Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by mitan on Сре Јан 21, 2009 12:59 am

Odyssey напиша:
Ama od DJ Mitan Remikson
ате не туку ми го злоупотребви имево...и сеа сум впензија а ак толку мислис дека сум добар ке се вратам ама се одказав од 1 причина....немасе да успејс ти:D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master on Сре Јан 21, 2009 1:07 am

While my gitar gently weeps-The Beatles
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mary Jane on Сре Јан 21, 2009 2:57 am

folder напиша:оа оа наивнава Suspect
Не сум наивна. Мислиш дек не знам дек е зафрканција? хахахах и не постирај нешо шо не е во контекст на темата...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder on Сре Јан 21, 2009 3:18 am

Mary Jane напиша:Не сум наивна. Мислиш дек не знам дек е зафрканција? хахахах и не постирај нешо шо не е во контекст на темата...
Не дек неам шо да речам ама не сакам да ја расипвам шемава на форумов Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 4 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот