Вашиот хит на денот?

Страна 6 of 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Punk on Пет Јан 23, 2009 2:00 pm

Sex Pistols- EMI
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey on Пет Јан 23, 2009 3:29 pm

I'm Ready
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Jordison on Пет Јан 23, 2009 4:10 pm

Smells like teen spirit :O
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 27
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by noviot on Пет Јан 23, 2009 4:24 pm

reks - say goodnight
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by T&T on Пет Јан 23, 2009 5:36 pm

White Stripes-Seven Nation Army
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Marej on Пет Јан 23, 2009 5:41 pm

Coldplay - Til kingdom come
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by T&T on Пет Јан 23, 2009 5:43 pm

Dire Straits-Money for nothing
Nickleback-Animals
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Marej on Пет Јан 23, 2009 6:11 pm

Johnny Cash - Hurt
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by nice on Пет Јан 23, 2009 6:33 pm

listen to yuor heart by roxette

nice
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mule on Пет Јан 23, 2009 8:47 pm

Fly Away од Ленија КравитЦ
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 27
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Пет Јан 23, 2009 10:23 pm

You Better You Bet - The Who

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Lucybell on Саб Јан 24, 2009 8:40 pm

Next Time-Caruso
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 28
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by noviot on Саб Јан 24, 2009 8:49 pm

Big L - MVP (DJ Premier Summer Smooth Mix)
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Marej on Саб Јан 24, 2009 10:02 pm

Coldplay - See you soon
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by The great on Нед Јан 25, 2009 1:14 am

AeroSmith- i dont want to miss a thing
The great
The great
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by hollow on Нед Јан 25, 2009 1:23 am

Deadmau5 - Not Exactly
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Stefk0 on Нед Јан 25, 2009 2:11 am

Дреам Тиатре- Чејнџ оф Сизон.. Zakon pesna.. да се заборајш дек слушаш 1 песна.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by tHeJunKy on Нед Јан 25, 2009 2:13 am

Pantera - This Love
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mary Jane on Нед Јан 25, 2009 3:07 am

Полско цвеќе - Тоше ПроескиSad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey on Нед Јан 25, 2009 3:22 am

Djuma - This Sound
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode on Нед Јан 25, 2009 4:16 am

No Vacancy - Heal Me, I'm Heartsick

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by T&T on Нед Јан 25, 2009 4:33 am

the killers-human не зш ја имам в комп, ама 100 пати ја пуштија на Vh1
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master on Нед Јан 25, 2009 4:50 am

Come undone-Duran Duran
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 29
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by корун on Нед Јан 25, 2009 1:10 pm

Lady Gaga Feat. Colby O'Donis - Just Dance (Harry Choo Choo Romero Bambossa Club Mix)

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by комшивка on Нед Јан 25, 2009 2:42 pm

Poker Face - Lady Gaga
Ne Yo - Closer
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 6 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот